Je bent hier:

Gepost op
Tour de Camp Logo

RODANIAAAAAH! 📢📢

Smeer je kuiten in en wax de benen want deze zomer gaan we op TOUR DE CAMP! Ben jij (A)EL of Nationaal vrijwilliger en ga jij mee op kampbezoek? Maak kans op een plaatsje in het TOUR DE CAMP KLASSEMENT! #TDC2019
 

OP KAMPBEZOEK?

Bekijk onze kampenkaart* en leg jouw etappes vast. Als (A)EL kan je bijvoorbeeld eenheden bezoeken dichtbij jouw kamplocatie. Leuk om eens over het 'muurtje' te kijken en enkele goede tips te delen met elkaar. 

Eens je de etappes hebt vastgelegd kan je de spreadsheet* invullen. Vervolgens krijg je een mail met enkele praktische afspraken voor het kampbezoek. 

(*De kampenkaart en spreadsheet verspreiden we enkel via de facebookgroepen omwille van privacyredenen) 

GEEN KOERS ZONDER PRIJZEN!

Met de kampbezoeken kunnen jullie uiteraard in de prijzen vallen. Doe jij de meeste kampbezoeken? Het verste kampbezoek? De meeste kampbezoeken op een dag? Of ben jij de jongste kampbezoeker? Maak dan kans op onze Koerspetjes! Binnenkort meer info. 

TOUR DE CAMP BANNER