18/05/2019 18/05/2019

[email protected]

By FOS Nationaal in Brussel, Mont des Arts

event voor leid(st)ers fun event voor (A)EL event voor nationale vrijwilligers fuif

Search Menu

Je bent hier:

Kom je ook meedansen op de tocht van de Belgian Pride in Brussel met leuke DJ's, samen met andere jeugdbewegingen? Wij tonen solidariteit voor meer genderdiversiteit en dansen mee in de tocht in onze uniform! Want de jeugdbeweging is een plaats waar elke jongere zichzelf kan zijn en we met FOS Open Scouting zijn trots hierop!

Feest je mee op de Pride?

De grote tocht van de Belgische Pride gaat door zoals elk jaar in Brussel. We stappen mee achter onze wagen '[email protected]' om samen¬†met andere jeugdbewegingen te tonen dat bij ons elke jongere welkom is en dat wij genderdiversiteit waarderen. De toch begint bij Brussel-Centraal en je stapt mee al feestend in je uniform.¬†Onze wagen heeft de leukst DJ's! Helpende handen bij de organisatie zijn ook welkom!