Je bent hier:

Wat

Een raadsrots, overkappingen voor op kamp, torens, katapulten, een toegangspoort, ... het kan zonder problemen gesjord worden. Op dit weekend tillen we sjorren naar een hoger niveau. Van alle deelnemers wordt een basiskennis sjorren verwacht, aangevuld met veel goesting & creativiteit. Je leert op een veilige manier degelijke grote constructies maken en daarvoor krijg je zowel theorie als (vooral) praktijk. De constructies zijn zo gekozen dat we zowel nuttige technieken (klimtechnieken, type sjorringen, manieren van afmeten, ...) als enkele verschillende types constructies aan bod laten komen.

Wie

Zowel Seniors als leiding zijn welkom op het weekend sjorren grote constructies.

Bij voorkeur bereiken we meerdere eenheden met dit (beperkte) aanbod, dus mikken we eerder op meerdere individuen (of duo's of trio's of ...) dan op een massa-inschrijving van één enkele eenheid.

Wanneer

Op dit ogenblik is er geen sjorcursus gepland. Toch interesse? Mail dan naar [email protected].

Niet gevonden wat je zoekt?

Search