Je bent hier:

Gepost op

Het welpenboekje is sinds lang een onderdeel van ons 'scoutscanon'. Het boekje vind je in vele borstzakjes van trotse welpen. Welpen houden in dit boekje herinneringen en hun behaalde badges bij. Daarnaast is het ook een handig handboekje met uitleg over technieken.

Sinds vorige week hebben we ook een alternatief voor eenheden met wolventak: het welpen- en wolvenboekje. Dit dagboekje gidst leden doorheen de welpen- en wolvenjaren. Je vindt er alles over wet, belofte, teerpoot, junglebook ... En daarnaast is er een volledig nieuw stuk voor Wolven met een zilveren wolf, badgewerking en een nieuw wolvenverhaal. 

Voor leiding van welpen en wolven de ideale tool om met technieken aan de slag te gaan. Voor leden een leuke manier om hun welpen en wolvenjaren bij te houden. De boekjes kan je aankopen bij FOS-Shop voor 2.75 euro. 

Meer info? Welpenboekje en Welpen en Wolvenboekje.