Je bent hier:

Gepost op
in
nieuws

Recordinvestering in tenten voor jeugdbewegingen

Zoals elk jaar van de lopende regeerperiode heeft minister van Jeugd Sven Gatz in de wintermaanden opnieuw een bestelling geplaatst voor tenten voor de Uitleendienst Kampeermateriaal (ULDK). Hij maakte 465.000 euro vrij om 163 seniortenten bij te kopen. Daarmee blijft hij investeren om het aantal beschikbare tenten te verhogen. Lees meer.

Vlaams minister Sven Gatz pakt uit met zeven nieuwe gebouwen op De Hoge Rielen

Midden in de Antwerpse Kempense bossen, in een groene oase en in alle rust en stilte, vind je De Hoge Rielen. Op het natuurdomein vind je verblijfsgebouwen, kampeerfaciliteiten, hostel, theater, sporthal, sportvelden en een klimbos. De Vlaamse Overheid investeert in de permanente ontwikkeling van het domein. Dit weekend worden twee nieuwe gebouwen op De Hoge Rielen in gebruik genomen. Bovendien lanceert de Vlaamse overheid op De Hoge Rielen maar liefst vijf (!) nieuwe projecten van totaalrenovaties en nieuwbouw. Op zaterdag 9 februari 2019 geeft Viceminister-president van de Vlaamse Regering en Vlaams Minister van Cultuur, Media, Jeugd en Brussel, Sven Gatz daarvoor het startschot. Lees meer.