Je bent hier:

Gepost op
in
nationaal aanbod

Je mag jezelf inmiddels gerust een ervaren leid(st)er noemen. Een origineel spel uitdenken? Je draait er je hand niet voor om. Ook over kinderen en hun handleiding heb je ondertussen wel kaas gegeten... Je kan gerust verder groeien op cursus! Maar er zijn ongetwijfeld nog heel wat zaken die je kan bijleren. Daarom even de redenen op een rij waarom je moet meegaan op hoofdanimatorcursus (HAC)!

1. Op HAC leer je op welke eigenschappen je specifiek moet letten per tak. 

hac

2. Op HAC wissel je ideeën uit met leid(st)ers uit andere eenheden. 

hac

3. Op HAC leer je productief en gezellig leren vergaderen.

hac

4. Op HAC leer je hoe je iemand goed kan coachen.

hac

5. Je leert heel veel leuke mensen kennen om op Saamdagen een epic reünie mee te beleven. 

hac