Je bent hier:

Gepost op
in
nieuws

De bus

Het wordt voor jeugdbewegingen goedkoper om met de bus op bivak te gaan. Na een succesvol proefproject van Vlaams minister van Mobiliteit Ben Weyts en Vlaams minister van Jeugd Sven Gatz wordt het goedkopere aanbod voor jeugdbewegingen nu verankerd in het vaste aanbod van De Lijn. Meer weten?

 

NMBS

De tarieven voor groepsreizen wijzigen vanaf 1 februari 2019. De aanpassing houdt in dat groepen vanaf 15 personen recht hebben op een algemene korting van 60% tegenover de prijs van een standaardbiljet. Kinderen jonger dan 12 jaar zullen vanaf nu reizen aan 1 euro per traject via deze groepsformule. Een jeugdgroep die zijn groepsreis reserveert, heeft uiteraard nog steeds recht op gegarandeerde zitplaatsen.

Alle nodige informatie vind je op de wegpagina over groepsreizen: https://www.belgiantrain.be/nl/tickets-and-railcards/groups/