Je bent hier:

Gepost op

Foute bestelling dierenpakken. Eenheden kunnen gratis dierenpakken bestellen. 

Onze dierenpakken waren dringend aan herstelling toe. We vroegen onze stagiair Mauro om nieuwe dierenpakken te bestellen. Met al zijn enthousiasme ging hij op zoek en bestelde hij enkele kostuums. We kregen de levering binnen op kantoor. En dat was een grote verrassing… 

Wij hadden het idee om 10 nieuwe dierenpakken aan te kopen. Met goede bedoelingen bestelde onze stagiair Mauro 10 pakken per soort. Dit misverstand heeft als resultaat dat wij een gigantische overschot aan dierenpakken hebben. Door de corona-crisis zijn we te laat om beroep te doen op de retourvoorwaarden. Dus hebben we beslist om deze dierenpakken gratis onder de eenheden te verdelen. 

In plaats van een totaal van 10 nieuwe dierenpakken kregen we volgende levering op kantoor: 
10 apen (King Louie - Bandag Log)
10 beren (Balou)
10 leeuwen (Singum)
10 slangen (Ka)
10 zeehonden (Kotick)
10 tijgers (Shere-Khan)
10 Panters (Bagheera)
10 Vleermuizen (Mang)
10 olifanten (Hathi)
10 wolven (Akela)

Bestel nu jullie gratis dierenpak via onderstaande link. 

>> BESTEL HIER JOUW DIERENPAK <<