Je bent hier:

FOS Open Scouting is een vrijwilligersorganisatie pur sang. Alles wat er wordt verwezenlijkt komt tot stand dankzij de belangenloze inzet van de vele lokale en nationale vrijwilligers.

Toch is er ook een ploeg van professionele krachten vast in dienst. Zij zorgen voor de dagelijkse ondersteuning van eenheden, ploegen, commissies en Federaal Bestuur. Zaken die moeilijker in het weekend, 's avonds en tussendoor kunnen worden geregeld nemen zij ook voor hun rekening.

De stafmedewerkers: het FOS4U-team!

Elke stafmedewerker heeft een eigen specifiek takenpakket en ondersteunt een bepaald onderdeel van de nationale structuur. Op het kantoor werken de volgende stafmedewerkers:

Hannes

Hannes, Federaal Verantwoordelijke

en tevens lid van het Federaal Bestuur, de beleidscommissie en de Commissie Eenheden. // hannes@fos.be

Jil

Jil, stafmedewerker eenheden & grootsteden

(A)EL's mogen haar bestoken met hun vragen. Ook met vragen over lokalen mag je haar uitgebreid lastig vallen. Zij ondersteunt de Commissie Eenheden en de (A)EL-netwerken. // jil@fos.be 

Nina, stafmedewerker stadsonder-steuning en betrokkenheid.

Nina, stafmedewerker stadsonder-steuning en betrokkenheid.

Gentse en Oost-Vlaamse (A)EL's kunnen bij haar met al hun vragen terecht. Ook betrokkenheid creëren met/tussen nationale vrijwilligers & eenheden staat op haar agenda. // nina@fos.be

Blanka, stafmedewerker visie en diversiteit

Blanka, stafmedewerker visie en diversiteit

Zij is verantwoordelijk voor het uitvoeren van ons beleid rond diversiteit en visie samen met onze enthousiaste vrijwilligersploegen. // blanka@fos.be

Jan, stafmedewerker evenementen en (inter)nationale activiteiten

Jan, stafmedewerker evenementen en (inter)nationale activiteiten

Hij is de steun en toeverlaat van de Saamdagenploeg, de logistieke ploeg en de ploeg internationaal. // jan@fos.be

Kris, pedagogisch stafmedewerker

Kris, pedagogisch stafmedewerker

Hij ondersteunt enerzijds de Vloot (de nautische ploeg) en anderzijds de nationale vormingsploeg van FOS Open Scouting, TRAVO. // kris@fos.be

Justine, stafmedewerker communicatie & producten

Justine, stafmedewerker communicatie & producten

Als communicatieverantwoordelijke heeft ze de ploeg communicatie en de ploeg JaHoe!? onder haar hoede. // justine@fos.be

Eva, stafmedewerker FOS-Shop

Eva, stafmedewerker FOS-Shop

Eva zorgt er voor dat onze FOS-Shop perfect draait. Op woensdag (14u-18u) is de winkel geopend. Eva is van maandag tot donderdag bereikbaar op het FOS-kantoor.  Bestellingen doe je online. // eva@fos.be 

Gert, stafmedewerker administratie en ICT

Gert, stafmedewerker administratie en ICT

ofte dé man als het over ledenadministratie, boekhouding, evenementen- & kampadministratie en belastingvrije giften gaat. // gert@fos.be 

Thomas, projectmedewerker ICT

Thomas, projectmedewerker ICT

ofte dé man als het over KEEO 2.0 gaat. // thomas@fos.be 

Rik, stafmedewerker bestuurszaken

Rik, stafmedewerker bestuurszaken

Hij staat in voor de opvolging van onze begroting, beleidsrapportering, interne kwaliteitszorg etc. Ook de verzekeringen en de organisatie van de Algemene Vergadering zijn bij hem in veilige handen. // rik@fos.be

Niet gevonden wat je zoekt?