Je bent hier:

Sinds kort (begin 2019) hebben de NMBS en De Lijn hun tarieven veranderd.
Hoogstwaarschijnlijk hebben jullie dat reeds gehoord of ergens gelezen.
Maar om jullie op de hoogte te houden vind je hieronder nog eens de aanpassingen terug:

  • NMBS

De tarieven voor groepsreizen zijn gewijzigd sinds 1 februari 2019. De aanpassing houdt in dat groepen vanaf 15 personen recht hebben op een algemene korting van 60% tegenover de prijs van een standaardbiljet. Kinderen jonger dan 12 jaar zullen vanaf nu reizen aan 1 euro per traject via deze groepsformule. Een jeugdgroep die zijn groepsreis reserveert, heeft uiteraard nog steeds recht op gegarandeerde zitplaatsen. Reserveer hier.

  • DE LIJN

Het Proefproject waarbij de prijs voor jeugdbewegingen (vanaf 30 personen – “versterkingsrit”) verlaagd werd naar € 1,30 per reiziger wordt nu verankerd in het vaste aanbod van De Lijn. Jeugdbewegingen kunnen nu dus een versterkingsrit reserveren voor de zomermaanden juli en augustus en moeten dit minstens 1 maand op voorhand doen, zodat De Lijn zich tijdig kan organiseren. Er komt één handig contactpunt voor de aanvragen. Na een aanvraag krijg je meteen een antwoord, zodat je zeker weet dat de registratie goed verlopen is. Check het hier.

Heb je nog opmerkingen of vragen hierbij?
Aarzel niet en contacteer Jil.

Niet gevonden wat je zoekt?

Search