Je bent hier:

Gepost op
in
administratie

Door de vernieuwde privacyregels werden de aangifteformulieren aangepast. Je herkent ze aan de privacyverklaring van verzekeringsmaatschappij Arena op de derde pagina. In de rubriek verzekeringen kan je steeds de meest recente formulieren vinden.

Zoals gewoonlijk print je best enkele versies af om in je lokaal te bewaren voor het geval je met een ongeval wordt geconfronteerd.

Er zijn ook enkele voorbeeldbrieven ter beschikking om aan ouders mee te geven indien hun zoon/dochter betrokken was.

Je kan deze uiteraard op maat van je eigen eenheid aanpassen.

Rik

Rik, stafmedewerker bestuurszaken

Hij staat in voor de opvolging van onze begroting, beleidsrapportering, interne kwaliteitszorg etc. Ook de verzekeringen en de organisatie van de Algemene Vergadering zijn bij hem in veilige handen. // [email protected]