Je bent hier:

Na het kamp krijg je mogelijk van ouders de vraag naar een deelnamebewijs van het kamp. Zo kunnen zij - bijvoorbeeld via hun werk of mutualiteit - (een deel van) het kampgeld terugbetaald krijgen. 

Het kan ook anders. Je kan het zelf pro-actief aanpakken door meteen na het kamp aan alle ouders een standaard deelnamebewijs te verstrekken. Onderstaand sjabloon bevat alle mogelijke informatie die een mutualiteit, OCMW of werkgever nodig zou kunnen hebben om tot terugbetaling over te gaan.

  • Bewijs van deelname aan een jeugdwerkinitiatief (Word) (pdf)

Je geeft dit best meteen na het kamp mee aan de deelnemers.

Met onderstaande twee bestanden kan je op basis van je deelnemerslijst een afdruk samenvoegen. Een toelichting over het samenvoegen van deelnemerslijsten naar een Word-document krijg je in de Admibundel. (Of zoek dit op online.)

Niet gevonden wat je zoekt?

Search