Je bent hier:

Eenheden die geen of onvoldoende tenten in hun bezit hebben kunnen een aanvraag doen bij de Uitleendienst voor kampeermateriaal (ULDK). Dit kan je online doen via uldk.be.

Vanaf de eerste maandag na de herfstvakantie om 9u00 kan je tenten bij ULDK reserveren. Doe dit beter vroeg dan laat! 

Bij de verdeling van de tenten houdt de uitleendienst immers rekening met de aanvraagdatum. Aanvragen die dus steeds later worden ingediend (dan de eerste maandag na de herfstvakantie) liggen dus hoger op de stapel.

Je aanvraag kan je pas doen ten vroegste vanaf de eerste maandag na de herfstvakantie maar zorg ervoor dat je al op voorhand geregistreerd bent, dan gaat de aanvraag op het moment zelf sneller. Voor een aanvraag moet je je als persoon registreren. Gebruik een account die op jouw naam staat, anders geeft dit problemen bij het verdere verloop van de procedure. Verenigingen zitten sowieso al in het systeem

Heb je nog vragen, mail gerust naar [email protected] of contacteer ons op 09/245.45.86.

Je kan tenten verzekeren!

Tenten zijn kostbaar materiaal. Wil je tenten (of ander groepsmateriaal of persoonlijk materiaal) laten verzekeren tijdens je kamp? Dat kan! Zowel voor je eigen tenten, als voor de tenten die je ontleent bij ULDK. Meer info vind je bij 'Tijdelijke verzekeringen'

Niet gevonden wat je zoekt?

Search