Je bent hier:

Breng de diversiteit van jouw eenheid in kaart!

Hoe divers is jouw eenheid? Is jouw eenheid een afspiegeling van de buurt? Speel het drempelkwartet en krijg een antwoord op al deze vragen! Je kan online al eens bladeren door de spelkaarten.

Het Drempelkwartet maakt diversiteit binnen je eenheid bespreekbaar. Dit eenvoudige kwartetspel peilt naar de interesse en het draagvlak binnen je eenheid om rond diversiteit te werken. Daarnaast geeft het kwartet je ook tips om diversiteit binnen je eenheid te promoten.

Wil je dit spel spelen mét begeleiding op een eenheidsraad? Mail dan naar [email protected] en iemand van ploeg diversiteit komt bij jullie langs. Daarnaast brengen ze een koffer mee vol spullen die jullie kunnen helpen om je eenheid meer divers te maken. En het spel? Dat mag je gewoon houden.

Er zijn je al een aantal eenheden voorgegaan. 

drempelkwartet
120e FOS De Zwaluw

Niet gevonden wat je zoekt?