Je bent hier:

De Totemmap is een handige kaft met 391 positieve en talentvolle totemnamen. De nieuwe map staat boordevol tips en tricks om een totemisatie zo goed mogelijk te maken. Om leiding te helpen bij het gebruik van de map, staat er op de achterflap een gebruiksvriendelijke checklist. Hebben de totemisatoren gedacht aan een moment van bezinning? Is er gedacht aan inspraak voor de leden? Is er gedacht aan talenten? En tenslotte – en daar willen we toch een grote nadruk op leggen – zijn het goede totemopdrachten? 

De grote nadruk op dieren mag evenwel niet doen vergeten dat totemisatie uiteindelijk slechts een methodiek is om de talenten en eigenschappen van leden of leiding in de kijker te plaatsen. Het hoofddoel van deze map is groepen begeleiden naar een meer kwalitatieve totemisatie. 

Dit product werd ontwikkeld in samenwerking met Scouts & Gidsen Vlaanderen.
Heb je nog vragen of opmerkingen, dan mag je altijd ploeg visie contacteren.
De 'Totemmap' is te verkrijgen in de FOS-Shop.
Je kan de Totemmap ook gratis downloaden als applicatie in de Itunes store of via Google Play.

Niet gevonden wat je zoekt?

Search