Je bent hier:

Een nieuw lid kan eerst enkele keren gratis komen ‘proeven’ van de activiteiten.

Deze gratis ‘proefverzekering’ is enkel geldig voor gewone dagactiviteiten (dus geen overnachting) in de eerste 4 opeenvolgende weken. Als een nieuw lid dus enkele keren wil komen, maar er is een keer geen activiteit dan kan hij/zij in die periode dus maar drie keer komen proberen. Vindt het lid het na 4 weken nog altijd super leuk en beslist hij/zij om te blijven komen (en dus lid te worden) moet er voor de volgende (vijfde) activiteit meteen lidgeld worden betaald.

De proefverzekering kan op elk moment in het jaar worden aangevraagd. Om een nieuw lid te laten genieten van deze gratis proefverzekering bezorg je via Keeo minstens de volgende gegevens: naam & voornaam, geboortedatum, adres en telefoonnummer, en daarbij ook de tak en/of functie. Zodra het Landelijk Secretariaat deze gegevens heeft ontvangen, kan het lid 4 opeenvolgende weken meespelen in jouw eenheid.

Niet gevonden wat je zoekt?

Search