22/11/2018 22/11/2018

Algemene Vergadering

By FOS Nationaal in Koninklijk Atheneum, Voskenslaan 60, 9000 Gent

algemene vergadering event voor (A)EL event voor nationale vrijwilligers

Search Menu

Je bent hier:

Een officiƫle uitnodiging valt begin november bij de leden van de Algemene Vergadering in de bus. Niet alle leid(st)ers van FOS Open Scouting worden op de AV verwacht, maar ze zijn in principe wel allen welkom.
Aan het begin van het scout- en gidsenjaar geeft iedere eenheid in Keeo aan welke drie scouts & gidsen op de AV zullen stemmen voor hun eenheid (bezorg hen de functie 'eenheidsafgevaardigde AV', ook te vinden onder de codes EAV1, EAV2 en EAV3).

Hier vind je alvast een volmachtformulier. voor het geval je niet aanwezig kunt zijn. Je kan je volmacht enkel aan een ander AV-lid bezorgen. Contacteer [email protected] om te weten wie reeds ingeschreven is. Elk lid van de AV kan maximaal 2 volmachten van andere AV-leden dragen.

Op de agenda

  • goedkeuring vorig verslag
  • bedanking ex-bestuurders & verkiezing nieuwe bestuurders
  • takindeling
  • nieuw pand
  • seniorwerking
  • ...

Praktische informatie

Meer informatie

SCHRIJF JE HIER IN!