25/10/2018 25/10/2018

BBB - Bier, Burgers en Belangrijke mensen

By FOS Nationaal in

event voor nationale vrijwilligers

Search Menu

BBB | Startmoment voor Nationale vrijwilligers.
JIJ KOMT TOCH OOK?!

WANNEER? 25 | 10 | 2018
WAAR? De Zebra, Baudelohof 6 [Gent]
WAAROM? Omdat BBB de gezelligste avond van 2018 wordt!
WIE? Dit is een evenement voor Nationale Vrijwilligers.

Nadat iedereen is uitgerust van een sprankelende editie van Saamdagen worden alle nationale vrijwilligers uitgenodigd op  BBB  (Bier, Burgers & Belangrijke mensen). BBB is ondertussen een begrip op zich, maar voor de pas verwelkomde vrijwilligers onder ons – of de vergeetachtige vrijwilligers – een kort woordje uitleg. Onze BBB is HET startmoment voor onze nationale vrijwilligers. Op donderdagavond 25 oktober maken we er samen een gezellige avond van. Er is voldoende tijd om  met elkaar in gesprek te gaan, andere ploegen te leren kennen en gezellig aan het vuur te zitten. Bovendien kan je je buikje rond eten aan heerlijke verse burgers, vergezeld door een fris drankje. Volledig overtuigd? Noteer 25/10 alvast in jouw agenda. 

BBB


BELANGRIJK: 
Vul zeker het inschrijvingsformulier in!

MEER INFO?
Neem een kijkje op het facebookevenement.