19/10/2019 19/10/2019

Internationaal café

By FOS Nationaal in Café De Karper, Kortrijksesteenweg 2, 9000 Gent

event voor leid(st)ers leerrijk

Search Menu

Je bent hier:

Ben je van plan om met je tak op buitenlands kamp te gaan? Wil je eens iets anders, iets zotter, iets interessanter of iets gedurfder dan vorige jaren? Of wil je graag eens deelnemen aan een internationaal kamp? Dan heeft onze werkgroep buitenlandse kampen de perfecte avond voor jou!

Het internationaal café is een informele avond, jawel op café! Met gastsprekers, leid(st)ers die net naar het buitenland gingen, infostandjes en wat lekkers om te drinken, geven we je voldoende prikkels en ideeën om een onvergetelijk kamp te plannen. Die avond heb je tegelijk ook de mogelijkheid om met andere geïnteresseerden te praten en wie weet bloeit daar misschien wel iets uit!

Voor wie? Alle seniors en seniormoderators van FOS Open Scouting + alle mensen die interesse hebben om op buitenlands/internationaal kamp te gaan.