Je bent hier:

Ploeg Diversiteit is de ploeg die instaat voor een toegankelijke en open jeugdvereniging. We vinden het als actief pluralistische jeugdbeweging belangrijk om open te staan voor iedereen en actief onze drempels te verlagen. Deze ploeg werkt methodieken uit voor eenheden rond diversiteit, geeft vormingen op maat over diversiteit en zet partnerschappen op met lokale organisaties

Diversiteit is een kleine ploeg waar verschillende mensen met verschillende maten engagement rondlopen. Net als de andere ploegen kan je binnen de ploeg je eigen weg uitstippelen. Je kan je focussen op het uitschrijven van de lijnen van de ploeg, het begeleiden van eenheden of het uitwerken van producten rond diversiteit. Voor elk is er wat wils! 

Maandelijks komt een groepje ploegleden samen op een ploegvergadering om de projecten concreet uit te werken. Heb jij zin om samen met ons te werken aan een meer diverse beweging? Neem contact op met [email protected].

Niet gevonden wat je zoekt?

Search